18 год. 27 липня 2016 р. завершення подання документів на ОКР «Бакалавр» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студїі» спеціалізації «Міжнародна інформація»

18 год. 27 липня 2016 р.

завершення поданнядокументів на ОКР «Бакалавр»

спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студїі»

спеціалізації «Міжнародна інформація»

від Інституту прикладної математики та фундаментальних наук

Львівської політехніки

 

Бакалавр

спеціальності 055 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

за спеціалізацією«Міжнародна інформація»

кафедри міжнародної інформації  ІМФН

Національного університету «Львівська політехніка»

 

Денна(100 місць) та заочна(100 місць) форми навчання

Сертифікати ЗНО:

  • українська мова та література;
  • іноземна мова;
  • математика або історія України

Наймолодшим структурним підрозділом ІМФН, що динамічно розвивається є кафедра міжнародної інформації, яка була створена в 2006 р. як випускаюча за напрямом «Міжнародні відносини» та спеціальністю «Міжнародна інформація».

Високий рівень теоретичної й практичної підготовки випускників, використання інноваційних технологій профорієнтаційної роботи дозволяє кафедрі міжнародної інформації займати впродовж останніх років лідируючі позиції серед кафедр профілів міжнародних відносин й міжнародної інформації в Україні та кафедр НУ «Львівська політехніка» за конкурсом абітурієнтів загалом.

Вагому роль у формуванні успішного фахівця на рівні базової вищої освіти відіграють наступні дисципліни професійної та практичної підготовки: «Міжнародні інформаційні системи та технології», «Аналітико-правові аспекти дослідження міжнародних інформаційних відносин», «Технології бренд-комунікацій», «Експертні системи і міжнародних відносинах та суспільних комунікаціях», «Технології аналізу прийняття рішень  у державах-членах ЄС та країнах-сусідах», «Аналіз та прогнозування  криз та конфліктів у Центрально-Східній Європі», «Технології віртуальної дипломатії», «Права людини в інформаційному суспільстві», «Основи модулювання  міжнародних інформаційних відносин»,  «Технології інформаційно-психологічного впливу в міжнародних відносинах та суспільних комунікаціях» та ін.

Випускники кафедри, успішно знаходять високооплачувану роботу в провідних вітчизняних й зарубіжних компаніях та органах державної влади  й місцевого самоуправління  на посадах аналітиків, PR- та GR – менеджерів, HR-фахівців, спеціалістів ІТ-сфери та ін.


Новини