Студентське життя

Усім відомо, що студентські роки – найкращі та незабутні. Це безтурботний період, що наповнений пригодами та веселощами. Адже перед нами нові друзі, нові захоплення та відкриття.

«Бути студентом»… так багато в цих словах і розуміння, і асоціацій, і планів. Куди не піди – здається все створено і адаптовано для нас, для студентів. Сучасне суспільство вимагає від молоді бути ініціативною, енергійною і цілеспрямованою. Але для цього необхідно шукати шляхи до досягнення соціально активної і відповідальної позиції.

Саме тому, студенти кафедри міжнародної інформації беруть активну участь у культурному житті університету та за його межами. В першу чергу, студенти використовують ті шанси, які надає університет.

Фото1

Фото 1. Студенти каф. МІ з куратором Максимець В.Є. на відпочинку у Славську

Відомо, що при НУЛП є навчально-оздоровчі табори, а саме: «Політехнік-1», що  розташований в унікальному, тихому парковому куточку «великої» Алушти; «Політехнік-2», що знаходиться у Славську та дає можливість студентам подихати чистим, гірським повітрям та помилуватися гарними краєвидами; «Політехнік-3» – Коблево, на березі Чорного моря, санаторій щорічно приймає десятки студентів нашої кафедри для оздоровчого відпочинку. Відгуки студентів, особливо кафедри МІ, щодо відпочинку та проживання завжди позитивні та ціна путівок досить доступна. Тому майже всі намагаються використати цей шанс та відвідати ці мальовничі куточки України.

Усім відомо, що кожного року у політехніці відбувається фестиваль «Весна політехніки», під час якого демонструються  студентські таланти. Безумовно багато студентів нашого університету а також кафедри МІ беруть участь у цьому фестивалі.

КВН (укр. КВК) — Клуб Веселих та Кмітливих. На пострадянському просторі напевно не знайдеться того, хто не знає цієї абревіатури. КВН – це не просто гра, це спосіб життя, так заявляє майже кожен, що буре участь у ньому. І варто пишатися тим, що у студентські роки ви брали участь у цій веселій та прекрасній грі. Адже молодість відома своєю відчайдушністю, емоційністю та енергією. Студентське життя є одним із найбільш веселих і цікавих періодів, коли день сповнений пригод. Хочеться реалізовуватись, втілювати свої творчі амбіції в життя.

Завдяки цій командній грі перед вами відкривається  можливість отримати широке коло знайомих та друзів, саме в студентські роки формуються найважливіші та найміцніші зв’язки, спільна боротьба з гранітом науки об’єднує :).

Культурне життя студентів нашої кафедри не обмежується на цьому. Адже студенти – народ креативний і всюди намагаються себе проявити. Вони беруть активну участь навіть у конкурсах краси, таких як «Міс Політехніки» та «Містер Політехніки». Неодноразово студенти нашої кафедри, як хлопці так і дівчата отримували перемогу на цих конкурсах.

Багато студентів-міжнародників займаються мистецтвом танцю та фотографії. Для них «танець – це рух, а рух – ЖИТТЯ!»

А уміння фотографувати – це не тільки процес, який приносить задоволення фотографу, але попри все завжди надає можливість помилуватися своїми досягненнями, показати їх іншим людям, провести аналіз своєї роботи та виявити допущені помилки.

Можна з упевненістю сказати, що фотографія – це справжнє мистецтво, яке має свої тонкощі та секрети. Її сміливо можна поставити поряд з такими видами мистецтва, як музика та живопис.

Фото2

Фото 2. Ті, для котрих танець став -  не тільки прекрасним володінням свого тіла – а й станом  душі. 

Студентів завжди приваблювали пригоди, а так як ми міжнародники то любимо подорожувати. Тому, багато кому вже вдалося відвідати країни Європи та Америки. Всі вони переповненні враженнями та певними досягненнями.

Студентське життя також не можливе і без наукових конференцій, виступів, презентацій,тощо. Кафедра МІ пишається своїми студентами, що постійно приймають участь у таких програмах.

Тож любі студенти, якщо Вам пропонують прийняти участь в будь-яких студентських справах, виставах, посвятах, конкурсах, конференціях, беззаперечно погоджуйтесь і не соромтесь. Через 5-10-20 років Ви з теплом будете згадувати пережиті моменти!!!

Студентка 4го курсу Пилипчук ТетянаНовини