Команда Львівської політехніки – переможець ХІV Всеукраїнського студентського турніру фізиків

13-16 листопада 2015 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на колишньому радіофізичному факультеті, тепер факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС), відбувся ХІV Всеукраїнський студентський турнір фізиків. Львівську політехніку на ньому представляла команда з традиційною назвою “Мантикора”, до складу якої входили прикладні фізики Демчук Тарас, він же капітан команди, Наконечна Ольга, Орлов Олександр, та студенти інституту ІТРЕ – Дмитрук Василь, Зіняк Богдан, Файчук Валентин. Зауважимо, що курс фізики студентам ІТРЕ читають викладачі кафедри ПФН. Керівниками команди були аспірант Дупляк Іван Ярославович та старший викладач кафедри ПФН Данилов Андрій Богданович.

У непростих відбіркових іграх команда змогла показати добру підготовку та вийти у фінал, де на неї чекали потужні команди з Харкова – «Момент інерції» та «Дитячий садок». Програючи більш іменитим суперникам (у їхньому складі були минулорічні переможці Міжнародного турніру фізиків) впродовж гри, команда зуміла зосередитися, а капітан команди Тарас Демчук виступив у останній дії настільки переконливо, що за сумою всіх раундів команда «Мантикора» стала переможницею турніру. Це дає право виступати у квітні наступного року на Міжнародному турнірі фізиків, який відбудеться у Франції.

Dyplom

Свою підтримку команді висловив ректор НУ Львівська політехніка Бобало Юрій Ярославович, який на засіданні Вченої ради університету 24 листопада урочисто привітав переможців.