ГУРТКИ МАЛОЇ ТЕХНІЧНОЇ АКАДЕМІЇ

http://abc.lp.edu.ua/?q=scholarship/MTAN

Мала технічна академія Національного університету «Львівська політехніка» запрошує дітей віком 13-15 років до участі у наступних гуртках та клубах:

1. Гурток програмування мікропроцесорних засобів та Інтернету речей.

Цей гурток ознайомить учнів з сучасним розвитком інформаційних технологій, мікроелектроніки, програмування та робототехніки. Він формує політехнічні знання про найпоширеніші та найперспективніші технології в мікроелектроніці та програмуванні, створює додаткову мотивацію для вивчення фізики, інформатики, математики. Навчання у нас розвиває критичне мислення, пізнавальні здібності, здатність до спільної роботи над проектами та формує уміння вирішувати реальні задачі, зокрема, шляхом програмування апаратної обчислювальної платформи ARDUINO.
Навчальний клас для гуртка можна оглянути тут

2. Гурток рисунку, композиції та живопису.

Цей гурток дозволяє виявити та розвинути творчі нахили учнів, надасть навики рисунку, живопису та створення композицій. Основна мета гуртка — формування на ранніх етапах естетичних смаків та творчих навиків у майбутніх студентів Інституту архітектури нашого університету.
Запрошуємо також батьків долучатися до спільного навчання із своїми дітьми, адже спільна творчість завжди сприяє покращенню та зміцненню зв’язків між поколіннями, покращує настрій та приносить задоволення.

3. Гурток WEB-дизайну.

Це — гурток, у якому учень навчиться створювати WEB-сторінки та керувати їх змістом за допомогою сучасних WEB-технологій: HTML5, CSS3, jQuery, JavaScript, Bootstrap. Він дозволяє отримати не тільки технічні навички зі створення WEB-сторінок, а також розкрити свої художні та творчі здібності. В програмі гуртка передбачено вивчення комп’ютерної графіки і сучасних графічних редакторів, створення анімаційних банерів та заставок. По закінченню курсу учень буде розуміти структуру сайту, способи його оформлення, механізми керування змістом сторінки. Основна ціль гуртка — надання учням початкових знань із WEB-технологій, ознайомлення з інструментами для вільної роботи з змістом Інтернету, розвиток творчих та технічних нахилів та здібностей.

4. Дискусійний ІТ-клуб.

Успіх працівника у галузі інформаційних технологій залежить від того, наскільки добре учень та його батьки з’ясували для себе те, що собою представляє та чи інша ІТ спеціальність. Згаданий клуб сприяє реалізації цієї задачі та сприяє більш усвідомленому вибору майбутньої IT спеціальності.


Деталі тут:
http://abc.lp.edu.ua/?q=scholarship/MTAN
м. Львів, вул. Карпінського, 2/4, І навч. корп., кім. 302, 316.

Телефони для довідок:
032-258-24-06, 097-305-69-55, 067-710-21-24.
E-mail: abc@lpnu.ua