kafedrazf

Шановні студенти!

Іспит з дисципліни “Фізика”  по формі “К”

відбудеться у середу, 09 лютого 2022р. о 09.00

Декілька важливих підсумків

Наприкінці 2020 року на кафедрі загальної фізики відбулись дві важливі події – два докторанти кафедри представили свої докторські дисертації. Обидві доповіді заслуховувались на платформі Teams в дистанційному режимі в присутності всіх викладачів кафедри та запрошених гостей.

3 грудня 2020 року
відбувся розширений міжкафедральний семінар кафедри з приводу доповіді докторанта кафедри загальної фізики Петруся Романа Юрійовича за матеріалами дисертаційного дослідження: “Структурно-морфологічні та оптоелектронні властивості тонких плівок халькогенідів кадмію”, представленої на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук за спеціальністю 01.04.18 – “Фізика і хімія поверхні”.
На засідання були запрошені:
Стахіра Павло Йосипович, д.т.н., проф., проф. кафедри електронних приладів Національного університету “Львівська політехніка”;
Лукіянець Богдан Антонович д.ф.-м.н., проф., проф. кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Національного університету “Львівська політехніка”;
Круковський Семен Іванович д.т.н., начальник відділу Науково-виробничого підприємства “Електрон-Карат”;
Іващишин Федір Олегович д.т.н., с.н.с кафедри прикладної фізики і наноматеріалознавства Національного університету “Львівська політехніка”.

23 грудня 2020 року
заслуховувалась доповідь про представлення докторської дисертації доцента кафедри загальної фізики Коломійця Олександра Вікторовича.

Рецензенти: проф. Ільчук Г.А., проф. Зачек І.Р., проф. Ющук С.І. та інші.

Керівник семінарів: д.т.н. Ющук С.І.

Створення тестів у ВНС

Шановні колеги – викладачі кафедри загальної фізики!

За цим лінком (див. в кінці тексту оголошення) знаходяться методичні матеріали
щодо створення тестових білетів у ВНС
(рекомендації відділу по сертифікації ЕНМК у ВНС)

Створення тестів у ВНС

Увага, шановні викладачі! Деталі роботи під час карантину

Шановний викладачу!

Нагадуємо, що під час карантину (https://lpnu.ua/news/2020/iz-12-bereznya-do-3-kvitnya-u-lvivskiy-politehnici-zaprovadzheno-karantyn) освітній процес в Університеті відбувається з використанням технологій дистанційного навчання.

Основним веб-середовищем для використання технологій дистанційного навчання в університеті є ВНС (https://lpnu.ua/sites/default/files/attach/2019/12214/svo_06.05_pro_tehnologiyi_dystanciynogo_navchannya.pdf). Це означає, що взаємодія викладача та студента (зокрема під час занять за розкладом) повинна бути відображена у відповідних їхніх активних діях в межах ВНС, оскільки ВНС фіксує відвідуваність та активність усіх користувачів. При цьому використання будь-яких інших доступних засобів комунікації між викладачем та студентами не забороняється.

Для належного засвоєння навчального матеріалу для кожної дисципліни, яка викладається з використання технологій дистанційного навчання протягом терміну карантину, повинен бути частково сформований відповідний веб-ресурс дисципліни початкового рівня (https://lpnu.ua/sites/default/files/attach/2019/12214/svo_06.05_pro_tehnologiyi_dystanciynogo_navchannya.pdf), який обов’язково покриває ті заняття, які проводяться  під час карантину.

Просимо звернути увагу, що за період карантину викладачі організовують додатковий контроль засвоєння студентами лекційного матеріалу, передбаченого робочими програмами навчальних дисциплін, за допомогою ВНС. Це означає, що необхідно сформувати відповідні завдання у ВНС та провести відповідні контрольні заходи по завершенню карантину.

З повагою,
Павло Жежнич
Д.т.н., професор
Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації
Національний університет “Львівська політехніка”
Yours sincerely,
Pavlo Zhezhnych
D.Sc., professor
Vice-rector for Education and IT
Lviv Polytechnic National University

Дистанційна робота під час карантину

Шановні колеги – викладачі кафедри фізики!

Під час карантину ми будемо працювати у Віртуальному середовищі НУ ЛП.
Просимо перевірити наявність необхідних навчальних матеріалів
(лекцій, практикумів, тестів, завдань, тощо)  на своїх сторінках у ВНС. 

Також старайтесь активніше використовувати lpnu-пошту для
необхідного листування в умовах, що склались.

З повагою, Ваш адмін.

Карантин у НУ ЛП

З  12 березня до 3 квітня 2020 року

у Львівській політехніці запроваджено карантин.

Відповідно до наказу № 126-1-10 від 12 березня 2020 року із метою запобігання та поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року в Національному університеті «Львівська політехніка» з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року запроваджено карантин.

На час карантину скасовано проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території Університету.

На період карантину заборонено відвідування навчальних занять здобувачами вищої освіти.

Освітній процес в Університеті відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання у формах:

  • інтерактивних групових та індивідуальних консультацій;
  • відеолекцій (відеопрезентацій) з індивідуальним або груповим консультуванням осіб, що навчаються;
  • вебінарів з обговорення навчального матеріалу через BigBlueButton, Skype, форум, чат, зворотній зв’язок, завдання, опитування, тестування та семінар у ВНС Львівської політехніки.

Директори інститутів та коледжів, завідувачі кафедр, керівники НДЛ повинні забезпечувати роботу науково-педагогічних, педагогічних, наукових працівників та інших категорій персоналу в межах затверджених робочих графіків.

Науково-педагогічні працівники кафедр повинні організувати контроль засвоєння здобувачами вищої освіти лекційного матеріалу, передбаченого робочими програмами навчальних дисциплін за вказаний період за допомогою ВНС Львівської політехніки.

Заборонено приймати у Львівській політехніці делегації та окремих осіб із країн із високим ступенем ризику зараження (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/travelers/index.html).

Заборонено скеровувати за кордон здобувачів освіти та працівників Університету до країн з високим ступенем ризику зараження (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/travelers/index.html).

Обмежені відрядження здобувачів освіти та працівників Університету в межах України.

Призупинена робота читальних залів науково-технічної бібліотеки та спортивних секцій Університету.

Студенти та працівники Університету зобов’язані інформувати керівників структурних підрозділів про появу симптомів, характерних для захворювань на коронавірусну інфекцію.

Керівники структурних підрозділів повинні впровадити заходи безпеки щодо недопущення занесення і розповсюдження коронавірусної інфекції в Університеті.

Джерело:  https://lpnu.ua/news/2020/iz-12-bereznya-do-3-kvitnya-u-lvivskiy-politehnici-zaprovadzheno-karantyn

 

Результати олімпіади з фізики

26 лютого 2020 року відбувся

перший етап олімпіади з фізики.

Публікуємо її результати і щиро вітаємо переможців!

20190306_163403

DSC02496DSC02497DSC02498

Олімпіада з фізики

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у першому етапі

Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики .

Олімпіада відбудеться 26 лютого 2020 року –

початок о 16.00 в аудиторії 139 головного корпусу

Львівської політехніки.

З повагою, Оргкомітет Олімпіади.

Шановні колеги! З новим навчальним роком!

images (3)

І-й тур Всеукраїнської олімпіади з фізики

6 березня 2019 року відбувся перший етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Місцем проведення заходу була 139 аудиторія головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка” на території кафедри фізики.20190306_163352

20190306_15543020190306_15553320190306_163141

Олімпіада проводилась після пар – початок в 16 год. і тривала до 19 год.
В ній прийняло участь понад 150 студентів першого та другого курсів, які вивчають зараз (чи вже завершили) курс загальної фізики.

20190306_16330120190306_16323120190306_16314120190306_163554

Методичне та загальне керівництво заходом здійснював доцент кафедри фізики Дубельт Степан Петрович.
Головою комісії для проведення олімпіади було призначено доцента кафедри фізики Рудку Миколу Миколайовича.