Увага, шановні викладачі! Деталі роботи під час карантину

Шановний викладачу!

Нагадуємо, що під час карантину (https://lpnu.ua/news/2020/iz-12-bereznya-do-3-kvitnya-u-lvivskiy-politehnici-zaprovadzheno-karantyn) освітній процес в Університеті відбувається з використанням технологій дистанційного навчання.

Основним веб-середовищем для використання технологій дистанційного навчання в університеті є ВНС (https://lpnu.ua/sites/default/files/attach/2019/12214/svo_06.05_pro_tehnologiyi_dystanciynogo_navchannya.pdf). Це означає, що взаємодія викладача та студента (зокрема під час занять за розкладом) повинна бути відображена у відповідних їхніх активних діях в межах ВНС, оскільки ВНС фіксує відвідуваність та активність усіх користувачів. При цьому використання будь-яких інших доступних засобів комунікації між викладачем та студентами не забороняється.

Для належного засвоєння навчального матеріалу для кожної дисципліни, яка викладається з використання технологій дистанційного навчання протягом терміну карантину, повинен бути частково сформований відповідний веб-ресурс дисципліни початкового рівня (https://lpnu.ua/sites/default/files/attach/2019/12214/svo_06.05_pro_tehnologiyi_dystanciynogo_navchannya.pdf), який обов’язково покриває ті заняття, які проводяться  під час карантину.

Просимо звернути увагу, що за період карантину викладачі організовують додатковий контроль засвоєння студентами лекційного матеріалу, передбаченого робочими програмами навчальних дисциплін, за допомогою ВНС. Це означає, що необхідно сформувати відповідні завдання у ВНС та провести відповідні контрольні заходи по завершенню карантину.

З повагою,
Павло Жежнич
Д.т.н., професор
Проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації
Національний університет “Львівська політехніка”
Yours sincerely,
Pavlo Zhezhnych
D.Sc., professor
Vice-rector for Education and IT
Lviv Polytechnic National University